Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/iwonapolok/domains/biznet.com.pl/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/iwonapolok/domains/biznet.com.pl/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
O BizNet – Biznet

O BizNet

Tworzymy niezapomniane doświadczenia!

Łączymy kompetencje z zakresu marketingu, PR, social media, grafiki, kodowania oraz produkcji video aby zaoferować naszym Klientom w pełni kompletną komunikację z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Tworzymy skuteczną strategię marketingową i promocyjną. Chcesz wprowadzić produkt na rynek, opracować skuteczną kampanię, zbudować silną pozycję swojej firmy? Jako agencja marketingowa zaplanujemy działania oparte na zintegrowanej strategii marketingowej 360, które mają na celu otaczanie konsumenta przekazem z wielu różnych stron, dostosowując treść komunikatu do wybranego narzędzia.

 

Jesteśmy zgranym zespołem. Mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, co pozwala nam prowadzić działania marketingowe na najwyższym poziomie.

Słuchamy naszych klientów i lubimy z nimi współpracować. Często spędzamy konstruktywne godziny w biurze klienta, wspólnie szukając optymalnych rozwiązań, omawiając prowadzone kampanie i planując kolejne działania marketingowe.

Jesteśmy kreatywni i ambitni, co podkreślają nasi klienci. W naszej pracy nie ma szablonów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Mamy na koncie nowoczesne, multikanałowe kampanie, udane rebrandingi firm i relaunche marek.

Każdy z nas to specjalista w swojej dziedzinie, a jako zespół tworzymy i realizujemy wielokanałowe oraz skuteczne strategie.

Oto szefowie naszych zespołów:

  • Marcin Madej

Szef digital

Właściciel agencji i zawodowy pasjonat digital marketingu. Zaplanuje i przeprowadzi nawet bardzo karkołomne projekty! Realizował zintegrowane kampanie  digital – sprzedażowe i wizerunkowe – gównie dla branży mediowej i rozrywkowej : Presspublica ( Rzeczpospolita ),  Infor.pl ( Dziennik Gazeta Prawna), Agora, kabaret Mumio, wiele festiwali.

  • Anna Bajer Krystosiak

Szef kampanii

Senior Manager SEM i Facebook Ads. Spec od niemożliwego. Przeprowadzała setki kampanii m.in dla : Rzeczpospolita, CoJestGrane24.pl, Axa, Vectra, Świat Książki, Gazeta Wyborcza, Hestia, Uniwersytet Wrocławski, Swiss Image, Galeria Silesia, Wydawnictwo Foksal i inni.

  • Przy projektach video współpracujemy z Bartoszem Majkowskim

Creative Producer na co dzień związany z Vouge Polska, realizował projekty dla m.in : Netflix, H&M, Chanel, YSL, Hotel Bristol, Dyson, Omega, BMW, Audi, Adidas, GUESS, ApartTesco F&F, Mercedes-Benz, Carlo Rossi, Philips, Apart, WP.PL, Orange, PZU, Inter Cars.

 

Dlaczego z nami warto współpracować?

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w marketingu, potwierdzone certyfikatami Google – nasze kompetencje odzwierciedlają się w efektach prowadzonych kampanii, które niejednokrotnie przekraczają nasze najśmielsze oczekiwania. Nasze działania są efektywne, pracownicy stale doskonalą swoje umiejętności, a Klienci zwiększają swoje dochody. Potrafimy stawiać sobie śmiałe cele – realizujemy kampanie zarówno dla małych przedsiębiorców, którzy oczekują naszego wkładu w rozwój swojego biznesu, jak i kampanie dla dużych, rozpoznawalnych marek.

Profesjonalne przygotowanie

Nasze oferty są szyte na miarę Twojej firmy. Zależy nam na tym, aby dobrze poznać Twój biznes, bo tylko w ten sposób możemy uzyskać wysoką skuteczność naszych działań. Już na etapie przygotowania strategii analizujemy efekty wszystkich działań marketingowych, które Twoja firma przeprowadziła do tej pory. Sprawdzamy bezpośrednią konkurencję dla Twojej firmy, potencjał branży oraz pytamy o aktualne i długofalowe cele biznesowe.
Preferujemy rozmowę bezpośrednią i staramy się robić to osobiście, aby osiągnąć najwyższy poziom zrozumienia Twojej firmy, celów i wymagań. Jeśli z jakiś powodów nie możesz się z nami spotkać przekazujemy na Twoje ręce brief, na podstawie którego możemy przygotować strategię spełniającą Twoje oczekiwania. Chcesz zostać liderem w swojej branży? Stworzymy strategię, która przybliży Cię do tej pozycji.

Szczerość

Nie ma nic gorszego niż obietnice bez pokrycia, a to właśnie szczerość jest podstawową wartością naszej agencji.
Nie sztuką jest podpisać umowę z klientem i obiecać owocną współpracę. Sztuką jest rzetelna analiza stanu wyjściowego i przewidywanych efektów oraz odpowiednie przygotowanie materiałów do startu kampanii. Każdy nasz krok w realizacji kampanii chcemy odpowiednio zaplanować.
Jeżeli Twoja strona nie jest przygotowana do kampanii – powiemy Ci o tym i rozpoczniemy działania dopiero wtedy, kiedy będziemy pewni, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Jeżeli widzimy niskie prawdopodobieństwo, że kampania spełni Twoje oczekiwania lub zwrot z inwestycji może nie być satysfakcjonujący – zostaniesz o tym powiadomiony. Jesteśmy w stanie oszacować czy dany kanał reklamowy będzie skuteczny dla Twojej firmy i w Twojej branży. Naszą pewność, że kampania nie będzie dla Ciebie jedynie stratą pieniędzy stawiamy jako warunek konieczny współpracy. Gdy szanse są nikłe dajemy sobie prawo odmowy prowadzenia działań marketingowych, w trosce o dobro obu stron.

Optymalizujemy

Jeżeli nie realizowałeś wcześniej kampanii reklamowych lub korzystałeś z usług agencji o wątpliwych kompetencjach, nie stworzymy strategii, która miałaby wypuścić Cię na głęboką wodę. Większość efektów osiąganych przez kampanie reklamowe Google Ads (AdWords) oraz Facebook Ads jest skalowalne –  realizacja strategii to ciągle doskonalony proces. Krok po kroku, z miesiąca na miesiąc rozwijamy i optymalizujemy Twoją kampanię. Dzięki poprawnej, stopniowej optymalizacji możesz liczyć nie tylko na większe efekty, ale również czuć się bezpiecznie zwiększając budżety mediowe.

Analizujemy

Nie ważne, czy prowadzimy kampanię na budżecie 1000 zł, czy 100 000 zł – kampanie tworzone są według najwyższych standardów, z najwyższą jakością  i optymalizowane są zgodnie z potrzebami kampanii za pomocą wszystkich skutecznych narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics, Google Tag Manager, Google Optimize. Dzięki poważnemu podejściu nawet do najmniejszych kampanii, możesz być pewny, że uzyskamy najlepsze możliwe efekty, a Ty będziesz dla nas tak samo ważny jak ogromne korporacje.

Jesteśmy skuteczni

Sprawdzamy wszystkie działania marketingowe, które prowadziłeś do tej pory analizując wspólnie ich skuteczność i pokazujemy Ci dalsze możliwości. Już w bezpłatnej strategii w pełni korzystamy ze swojej wiedzy i możliwości.. Odpowiednie przygotowanie ułatwia dobór odpowiednich kanałów, rekomendację budżetów mediowych oraz ocenę potencjału danej kampanii. Zadajemy niestandardowe pytania – posiadając wiedzę na temat marżowości Twojego produktu czy Twoich finansowych oczekiwań względem efektów kampanii, na bieżąco dopracowujemy plan działania i udoskonalamy naszą współpracę.

 

Szkolimy się

 

Nasz zespół stale rozwija się pod okiem najlepszych, certyfikowanych trenerów Google. Uczestniczymy w szkoleniach nie tylko marketingowych, ale także ogólnorozwojowych.
Stale próbujemy nowych rozwiązań i nie boimy się ich Tobie zaproponować. Branża marketingu internetowego jest dynamiczna i aby móc osiągać zamierzone efekty musimy podążać za zmianami zanim zrobi to nasza konkurencja.

Jesteśmy polecani

Polecenia naszych klientów to element, który najlepiej świadczy o naszej agencji. Ponad 90% wszystkich naszych klientów pochodzi z polecenia. Zadowoleni klienci chętnie dzielą się doświadczeniem współpracy z nami i polecają naszą agencję swoim przyjaciołom i rodzinie, wiedząc, że ich biznes oddany zostanie w dobre ręce.
Od początku istnienia naszej firmy nie zdarzyło nam się, aby jakakolwiek kampania została zakończona z powodu braku naszego zaangażowania, nieodpowiedniego doradztwa, niskiej jakości obsługi klienta lub przez wątpliwość w nasze kompetencje.

Dopasujemy się do Twoich potrzeb

Zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania względem naszej pracy mogą być różne, dlatego zawsze pytamy o takie elementy jak preferowana forma komunikacji, częstotliwość wspólnych konsultacji, oczekiwany poziom zaawansowania raportów.
Niektórzy klienci oczekują od nas pełnej samodzielności w prowadzonych działaniach i nie chcą, aby nasze prace były stale konsultowane. Zdarzają się również sytuacje, w których klient chce być informowany na bieżąco o postępie kampanii np. poprzez poniedziałkowe podsumowania lub kontakt telefoniczny raz w tygodniu. Możesz być pewny, że dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Jesteśmy Twoim partnerem

Nie chcemy być traktowani jako podwykonawca działań marketingowych. Staramy się, aby firmy widziały w nas swojego zewnętrznego partnera oraz zaufanego konsultanta..Podczas pierwszego spotkania możesz spodziewać się pytania o zakres, w którym potrzebujesz wsparcia – służymy kontaktami z zaufanymi ekspertami. Chcemy rozwijać Twoją firmę, a powierzony nam budżet traktować jako środki do inwestycji. Chcemy byś mówił nam o swoich obawach, potrzebach i planach – tak jak to robisz ze swoimi współpracownikami. Ty masz plany, my mamy narzędzia, aby je osiągnąć. Zależy nam na tym, abyśmy robili to razem – wspólnie planowali, działali i świętowali sukcesy.